Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Aktuality > Dny otevřených dveří O.s. InternetPoradna.cz a Sofisofis o.p.s

Dny otevřených dveří O.s. InternetPoradna.cz a Sofisofis o.p.sDatum konání:
1.10.2013
Datum ukončení:
9.10.2013

 Zveme Vás na dny otevřených dveří!

O.s. InternetPoradna.cz a Sofisofis o.p.s. Vás srdečně zvou na Dny otevřených dveří! Přijďte se ve dnech 1.10. 2013 a 9.10. 2013 seznámit s činností organizace, poslechnout si informace na téma „Oddlužení v otázkách a odpovědích“ a shlédnout film ŠMEJDI!

Pracovníci o.s. InternetPoradna.cz a Sofisofis o.p.s. si pro Vás připravili bohatý program po celý den. Dopoledne si můžete prohlédnout fotografie od Martiny Tökölyové z běžného provozu při poskytování našich služeb, pracovníci Vám budou k dispozici pro sociální poradenství, odpoledne bude následovat diskuzní setkání na téma „Oddlužení v otázkách a odpovědích“, celý program vyvrcholí promítáním filmu Šmejdi!

Účast na diskuzním setkání a na promítání filmu Šmejdi je nutné si předem zarezervovat kvůli omezené kapacitě místnosti.

Akce se koná po celý den, tj od 9:00 – 17:00 na adrese Wurmova 7 Olomouc (mhd zastávka U Dómu) i za nepříznivého počasí!

Bližší informace najdete na těchto webových stránkách: www.iporadna.cz a www.socialnirehabilitace.cz, také Vám je ráda poskytne Bc. Nela Kadlecová na telefonním čísle 736 447 248.

Celá akce se koná za podpory těchto donátorů: Magistrát města Olomouce, Nadace Krása pomoci, MPSV ČR, Krajský úřad Olomouckého kraje a Úřad práce ČR.

Těšíme se na Vás!